Baki Ersoy: “Değişiklik Yok Çizgimiz Aynı”

MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy il Başkanı Adnan İncetoprak ile birlikte düzenledikleri basın toplantısında gündeme dair konuları değerlendirirken, “MHP’nin politikalarında değişiklik yok, çizgimiz aynı” dedi.

“Teşkilatlar Olarak Sahadayız”

2 Ekim’de Kayseri’de yapılacak olan Bölge İstişare Toplantısı için ön bilgilendirme yapan Ersoy, gündemi değerlendiren açıklamalarda bulundu.

Ersoy MHP Teşkilatları olarak sahada olduklarını belirterek, yapılacak istişare toplantılarından da alınlarının akıyla çıkacaklarını savundu.

“İttifakı Sonuna Kadar Savunuyoruz”

Milletvekilleri ve teşkilatlarla sahada olduklarını vurgulayan milletvekili, çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek Cumhur İttifakı hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

MHP Milletvekili açıklamasında AK Parti ile yapılan Cumhur İttifakı’nı da sonuna kadar savunduklarına değinerek, ittifaktan rahatsız olanlara cevap vermek için gelecek seçimleri seçim olarak görmediklerini söyledi.

2023 yılında yapılacak seçimlerin milletin kaderinin belirleneceği gün olduğuna vurgu yapan Ersoy, Recep Tayyip Erdoğan’ı kastederek ittifakın adayının belli olduğunu işaret etti.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir