İşten Çıkarılan Kepçe Operatörü Kepçeyi Yakarak Dehşet Saçtı

Kayseri’de işten çıkarıldığı için sinir krizi geçiren kepçe operatörü kepçeyi ve güvenlik kulübesini ateşe vererek dehşet saçtı.

KASKİ Genel Müdürlüğü Taşeron Şirketinde Çalışıyordu

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne (KASKİ) bağlı taşeron bir şirkette çalıştığı belirlenen şahsın işten çıkarıldığı ve bu nedenle bunalıma girdiği öğrenildi.

İşten çıkarılan eski operatör öncelikle Oymaağaç Mahallesi’nde bulunan ve taşeron firmaya ait olduğu belirlenen iş makinesini ateşe vererek aracına bindikten sonra olay yerinden ayrıldı.

İsminin H.K. olduğu belirlenen vatandaş daha sonrasında ise Germir Mahallesi’nde bulunan KASKİ Müdürlüğüne ait iş makinelerine zarar vermek için bölgeye gittiği iddia edildi. Tesislerde bulunan güvenlik görevlisi şahsın makinelere yaklaşması engellemiş olsa da şahıs bu kez getirdiği benzini güvenlik kulübesine dökerek kulübeyi ateşe verdi.

Kulübe içerisinde kimsenin olmaması can kaybını önlerken, içeride bulunan bilgisayar ve cihazlar kullanılamaz hale geldi.

Yangın Söndürüldü

Güvenlik görevlisinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına hemen müdahale ederek kısa sürede yangın söndürüldü.

Emniyet güçleri ise güvenlik önlemleri alarak kaçan şahsın gözaltına alınması için çalışma başlatıldı. Diğer yandan olayla ilgili soruşturmanın da devam ettiği öğrenildi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir